×
 • romananderski

  Roman Anderski

  Właściciel. Absolwent Państwowego Liceum Muzycznego w Katowicach , a następnie Akademii Muzycznej w Katowicach wydziału instrumentalnego w klasie akordeonu. W 1996 roku ukończył Studia Podyplomowe w Harzburg-Kolleg Katowice przy Akademii Ekonomicznej w zakresie kierowania przedsiębiorstwem. Uczestniczył również w kursach zarządzania i marketingu. W 1992 roku rozpoczął pracę w Państwowej Szkole Muzycznej I st w Tychach, jako nauczyciel akordeonu, którą następnie kontynuował w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu Zdroju. Jego uczniowie brali udział w licznych koncertach, festiwalach oraz konkursach zdobywając wiele nagród. Kilkukrotnie otrzymał nagrodę dyrektora szkoły za osiągnięcia w dziedzinie edukacji muzycznej. Od 1993 prowadzi Studium Umuzykalniające, przekształcone następnie w Szkoły Muzyczne YAMAHA.

 • ewelinaanderska

  Ewelina Anderska

  Współwłaściciel. Ze szkoła związana od samego początku. Przez długie lata zajmowała się administracją oraz księgowością w szkole. Obecnie koordynuje pracę placówek szkolnych oraz zajmuje się leasingiem akordeonów.

 • jarekmrozek

  Jarsoław Mrozek

  Nauczyciel keyboardu.Kompozytor, aranżer, pianista, trębacz. Absolwent Kompozycji i Aranżacji w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu Zdroju. Jako muzyk współpracuje z regionalnymi orkiestrami i big-bandami: „KWK Rydułtowy-Anna”, „Borynia”, Kurcbend, Śląskim Centrum Muzycznym. Od 9 lat jest także członkiem zespołu Skampararas, z którym nagrał 2 płyty.

 • weglarczyk

  Krzysztof Węglarczyk

  Nauczyciel gitary klasycznej i elektrycznej. Od 1997 związany ze Szkołą Muzyczną Yamaha w Jastrzębiu Zdroju, Wodzisławiu Śląskim, Raciborzu i początkowo w Sosnowcu, jako nauczyciel gry na gitarze klasycznej i elektrycznej. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego filia w Cieszynie na wydziale artystycznym a wcześniej uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie. Czynny muzyk estradowy.

 • dominikaurbanczyk

  Dominika Urbańczyk

  Nauczyciel programu "Szkraby i Muzyka" .Absolwentka Państwowego Liceum Muzycznego w Katowicach oraz Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu. Ukończyła kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność: prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno – instrumentalnych. Oprócz pracy w Szkole Muzycznej Yamaha jest dyrygentem Chóru Młodzieżowego w Siemianowicach Śląskich, a także czynnym śpiewakiem chóralnym.

 • weronikakrasniewska

  Weronika Kraśniewska

  Nauczyciel programu PianoForte. Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziale rytmiki. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Katowicach. Interesuje się każdym rodzajem muzyki, choć najwięcej czasu poświęca muzyce symfonicznej. Oprócz pracy w Szkole Muzycznej Yamaha, pracuje w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach gdzie może rozwijać pasję.

 • pawelcieplak

  Paweł Cieplak

  W szkole w Sosnowcu uczy programów JMC, FK i FKK. Student gry na akordeonie w Akademii Muzycznej w Krakowie, akordeonista w Studenckim Zespole Pieśni i Tańca "Katowice" oraz członek zespołu Teddy Jr. and The Undertakers.

 • mateuszgibas

  Mateusz Gibas

  Nauczyciel perkusji. Absolwent II stopnia Szkoły Muzycznej w Sosnowcu klasy perkusji. Od 8 lat gra w zespołach rockowych. Obecnie student Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

 • remigiuszbonk

  Remigiusz Bonk

  Nauczyciel programów: keyboard oraz PainoForte. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, wydział Teorii i Edukacji Muzycznej, na kierunku „Teoria i Kompozycja" oraz Państwowego Liceum Muzycznego w Katowicach w klasie akordeonu. Kompozytor, aranżer, pianista i akordeonista. Jako kompozytor brał udział w Festiwalu Muzyki Nowej w 2001 roku w Bytomiu („Toccata na akordeon i orkiestrę"). Od roku 2004 jest członkiem orkiestry Teatru Rozrywki w Chorzowie, gdzie brał i bierze udział w musicalach: „West Side Story", „Skrzypek na dachu", „Evita", „The Rocky Horror Show", „Jesus Christ Superstar", „Dyzma - musical", „Jekyll & Hyde", „Rent", „Oliver","Producenci", "Our House", "Billy Eliot", „Niedziela w Parku z Georgem"" oraz w innych produkcjach muzycznych. Współpracował również jako muzyk z producentami niemieckimi miedzy innymi z: Star Entertainment z Berlina (tournee po Niemczech i Austrii z musicalami „Evita" i „Jesus Christ Superstar") oraz Gastspiel- und Theaterdirektion Gerhartz Gmbh z Kielu („Musical Starlight" oraz „ABBA in Sinfonie").

 • michalwisniewski

  Michał Wiśniewski

  Nauczyciel keyboardu - programów FK i FKK. Pianista, aranżer, kompozytor. Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Śląskiego. Warsztat pianistyczny zawdzięcza Szkole muzycznej I i II stopnia na wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej w Katowicach. Akademia Muzyczna w Katowicach - kompozycja, aranżacja to kolejny etap w muzycznym świecie. Bierze udział w wielu projektach muzycznych.

 • annabrandowska

  Anna Brandowska

  W szkole w Sosnowcu pracuje od września 2014. Prywatnie mama małej Nadii, miłośniczka teatru, dobrej literatury i prawdziwej herbaty.

 • Bożena Skrobiś

  Absolwentka Politechniki Śląskiej, od 2002 roku związana z pracą o charakterze administracyjno - biurowym w firmach ubezpieczeniowych i handlowych. Od sierpnia 2014 prowadzi szkolny sekretariat w Jastrzębiu Zdroju wraz ze sklepem muzycznym. Lubi kontakt z ludźmi, dobrą muzykę i "papierkową pracę". Szkoła muzyczna pozwala jej łączyć wszystkie te rzeczy. Czas wolny najchętniej spędza z rodziną na wycieczkach górskich i rowerowych.

 • marekblokesz

  Marek Blokesz

  Doradca klienta w zakresie sprzedaży instrumentów klasycznych

 • Paweł Weglarz

  Serwis oraz obsługa Allegro

 • lukasznowak2

  Łukasz Nowak

  Serwis akordeonów

 • 1710361816466271020303936095103726168363429n

  Michał Kubarski

  Doradca klienta w zakresie sprzedaży akordeonów. Absolwent Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, prawdziwy pasjonat instrumentów włoskiej marki PIGINI.