×
 • romananderski

  Roman Anderski

  Właściciel. Absolwent Państwowego Liceum Muzycznego w Katowicach , a następnie Akademii Muzycznej w Katowicach wydziału instrumentalnego w klasie akordeonu. W 1996 roku ukończył Studia Podyplomowe w Harzburg-Kolleg Katowice przy Akademii Ekonomicznej w zakresie kierowania przedsiębiorstwem. Uczestniczył również w kursach zarządzania i marketingu. W 1992 roku rozpoczął pracę w Państwowej Szkole Muzycznej I st w Tychach, jako nauczyciel akordeonu, którą następnie kontynuował w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu Zdroju. Jego uczniowie brali udział w licznych koncertach, festiwalach oraz konkursach zdobywając wiele nagród. Kilkukrotnie otrzymał nagrodę dyrektora szkoły za osiągnięcia w dziedzinie edukacji muzycznej. Od 1993 prowadzi Studium Umuzykalniające, przekształcone następnie w Szkoły Muzyczne YAMAHA.

 • ewelinaanderska

  Ewelina Anderska

  Współwłaściciel. Ze szkoła związana od samego początku. Przez długie lata zajmowała się administracją oraz księgowością w szkole. Obecnie koordynuje pracę placówek szkolnych oraz zajmuje się leasingiem akordeonów.

 • jarekmrozek

  Jarsoław Mrozek

  Nauczyciel keyboardu.Kompozytor, aranżer, pianista, trębacz. Absolwent Kompozycji i Aranżacji w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu Zdroju. Jako muzyk współpracuje z regionalnymi orkiestrami i big-bandami: „KWK Rydułtowy-Anna”, „Borynia”, Kurcbend, Śląskim Centrum Muzycznym. Od 9 lat jest także członkiem zespołu Skampararas, z którym nagrał 2 płyty.

 • weglarczyk

  Krzysztof Węglarczyk

  Nauczyciel gitary klasycznej i elektrycznej. Od 1997 związany ze Szkołą Muzyczną Yamaha w Jastrzębiu Zdroju, Wodzisławiu Śląskim, Raciborzu i początkowo w Sosnowcu, jako nauczyciel gry na gitarze klasycznej i elektrycznej. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego filia w Cieszynie na wydziale artystycznym a wcześniej uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie. Czynny muzyk estradowy.

 • dominikaurbanczyk

  Dominika Urbańczyk

  Nauczyciel programu "Szkraby i Muzyka" .Absolwentka Państwowego Liceum Muzycznego w Katowicach oraz Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu. Ukończyła kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność: prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno – instrumentalnych. Oprócz pracy w Szkole Muzycznej Yamaha jest dyrygentem Chóru Młodzieżowego w Siemianowicach Śląskich, a także czynnym śpiewakiem chóralnym.

 • pawelcieplak

  Paweł Cieplak

  W szkole w Sosnowcu uczy programów JMC, FK i FKK. Student gry na akordeonie w Akademii Muzycznej w Krakowie, akordeonista w Studenckim Zespole Pieśni i Tańca "Katowice" oraz członek zespołu Teddy Jr. and The Undertakers.

 • marekblokesz

  Marek Blokesz

  Doradca klienta w zakresie sprzedaży instrumentów klasycznych

 • Paweł Weglarz

  Serwis oraz obsługa Allegro

 • IMG1483

  Łukasz Nowak

  Serwis akordeonów