×
YSM Jastrzebie Opolska 1

ANDERSKI to profesjonalna i prężnie rozwijająca się firma, od ponad 20 lat skoncentrowana na branży muzycznej. Prowadzona jest przez Ewelinę i Romana Anderskich - prawdziwych pasjonatów, których wykształcenie i doświadczenie zawodowe pozwala od wielu lat zajmować ekspercką pozycję w tej dziedzinie. Choć przedsiębiorstwo - posiadające największy salon z akordeonami w Europie Środkowo-Wschodniej - kojarzone jest przede wszystkim z tym instrumentem, to w swojej ofercie posiada również gitary, instrumenty klawiszowe, dęte, smyczkowe i perkusyjne. Produkty z naszego asortymentu dostarczamy Klientom z Polski, Czech i Słowacji.

Naszą największą pasją, której oddajemy się bez reszty, jest muzyka. Specjalizacja w dziedzinie akordeonów sprawiła, że jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami w Polsce największych producentów akordeonów, takich, jak: Pigini, Excelsior czy Delicia. W ofercie posiadamy również inne marki – m.in. Weltmeister i Hohner - a także własną markę 3Acco, pod którą sprzedajemy akordeony produkowane w Chinach. Łącznie w naszym salonie znaleźć można ponad 100 akordeonów.

Profesjonalizm jest tym, co wyróżnia nas na rynku. Da się go zauważyć w każdym aspekcie naszej działalności. Jednym z przykładów jest serwis akordeonów, z którego od lat korzysta większość polskich akordeonistów. Wśród naszych Klientów znaleźć można takie osobistości, jak: zespół Motion Trio, Marcin Wyrostek, Jurek Bawoł (Kroke), Janusz Mus (Brathanki), Marcin Wiercioch (Klezzmates), a także wielu innych, znanych artystów.

Skupiamy się nie tylko na sprzedaży, wypożyczaniu i serwisie instrumentów, ale również na edukacji muzycznej. Od 1993 roku prowadzimy zajęcia muzyczne, początkowo w Studium Umuzykalniającym ANDERS, z czasem przekształcone w licencjonowane Szkoły Muzyczne YAMAHA. Aktualnie, w 4 oddziałach, zarejestrowanych, jako niepubliczne placówki oświatowe, kształcimy ponad 400 uczniów, pragnących rozwijać swoje talenty. Od wielu lat jesteśmy honorowani tytułem Menedżera Roku.